Инвеститорски контрол

"Имо - Реал" ЕООД е инвестиционна компания с дългогодишен опит в изграждането, управлението и отдаването под наем на собствени недвижими имоти. Фирмата търси Строителен инженер за позицията Инвеститорски контрол.

Задължения на позицията:
- Качествен, количествен и времеви контрол при извършването на строително-монтажните работи съобразно проекти и графици на фирмата главен изпълнител.
- Информира директно Инвеститора по всички въпроси, свързани със строителните проекти
- Подпомага работата на Инвеститора в различните аспекти на дейността – изготвя справки, отчети и др. документи, свързани с реализирането на проектите
- Проверява количествените сметки и актовете за извършени СМР и създаването на необходимата отчетна и архивна документация според изискванията на Инвеститора
- Позицията е пряко и персонално подчинена на Инвеститора и защитава неговите интереси при реализацията на обектите

Изисквания към кандидата:
- Завършено висше техническо образование, подходящо за длъжността
- Отлично познаване на нормативните уредби, свързани със строително-инвестиционния процес
- Задължителен опит на същата или подобна позиция – минимум 5год.
- Компютърна грамотност (MS Office, Internet)
- Задължително познаване на AutoCAD
- Отговорност, прецизност, изпълнителност, организираност, лоялност

Ние предлагаме:
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможност за професионално развитие
- Работа в млад и динамичен екип
- Офис в центъра на гр. София

Моля изпратете автобиография с актуална снимка и телефон за контакт.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Верила № 3, ет. 3

Дата:

15.05.2017

Организация:

Имо - Реал ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Имо - Реал ЕООД може да получите ТУК