Охрана

Фирма МДЛ Сервиз ЕООД търси да назначи мотивирани служители като Охранители за Складова база „Юнивърсъл”, адрес: „Цариградско шосе” 425.

Работно време на смени- 2 /2 .

Задължения и отговорности:
- Осъществява пропускателен режим в охранявания обект.
- Проверява и реагира на сигнали, получени от изградените в обекта технически системи за сигурност.
- Задържа лица в района на охранявания обект, които са извършили престъпление или с действията си създават опасност за намиращите се в обекта граждани или уврежда имуществото.

Изисквания към кандидатите:
- Образование–средно;
- Чисто съдебно минало;
- Oтговорни, организирани, мотивирани;
- Лоялност към фирмата;
- Умения за работа в екип.

Предимства:
- Професионален опит на подобна позиция.

Ако проявявате интерес кандидатствайте с автобиография и снимка
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Охрана

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.05.2017

Организация:

МДЛ Сервиз ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за МДЛ Сервиз ЕООД може да получите ТУК