Водопроводчик/Тръбар

СИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД с лиценз №1799/06.11.2014г. извършва посредническа дейност по наемане на работа в чужбина търси да наеме хора за позицията Водопроводчик/Тръбар

Описание на позицията:

- Измерване, подготовка и монтаж на резбовани тръби до диаметър 4 ";
- Измерва, подготвя и монтира вдлъбнати тръби и фитинги до диаметър 6 ";
- Измерване, подготовка и монтаж на тръби и фитинги, свързани с термоизолация, с диаметър до 160 мм;

Всички кандидати е задължително да имат опит на позицията, за която кандидатстват. Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

За повече информация можете да се свържете с нас на тел: 052/603 144 или да посетите офиса в гр. Варна, ул. Топра Хисар 24-партер

Договорите ще бъдат сключени с "СИЙ СЪРВИС КЪМПАНИ" ЕООД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

09.10.2017

Организация:

Сий Сървис Къмпани

Повече информация за Сий Сървис Къмпани може да получите ТУК