Branch Manager

SILVERHAND е агенция работа в международен мащаб и посредничи при подбора на най-подходящи квалифицирани служители и помощници за страни като Германия, Австрия, Холандия, Исландия, Норвегия, Швеция и Финландия. През последните няколко години ние се превърнахме в един от лидерите на пазара за набиране на персонал в Централна и Източна Европа и създадохме свои клонове в Румъния, Словакия и Унгария.
Виждайки невероятния успех на нашите дъщерни дружества в чужбина, насочваме към България развитието на нашата дейност и търсим подходящото лице за следната позиция:
HR BRANCH MANAGER / ПАРТНЬОР ЗА БЪЛГАРИЯ

Задължения:
- организация и управление на филиала
- набор на квалифицирани служители и помощници
- координация на процеса на пребиваването на работниците в чужбина
- пряк контакт с чуждестранните клиенти
- административни и офис дейности: разработка и управление на клиентски поръчки, въвеждане на данните в системата CRM, превод на български език на реклами
- Е-маркетинг
- полагане на грижи за развитието на отдела и създаване на нови процедури

Профил на кандидата:
- Владеене на немски език на много добро ниво (говоримо и писмено)
- Комуникативен английски език, позволяващ свободно общуване
- Кандидатите с икономическо, маркетинг или езиково образование се ползват с предимство
- Сдобитият опит на подобна позиция е допълнително предимство, но също така, с удоволствие ще разгледаме кандидатури на отворени и готови да поемат нови предизвикателства лица, с трудов опит извън отрасъла
- Предприемачески качества
- Способност за вземане на бързи решения и висока мотивация
- Умения за работа в екип (тясно сътрудничество с всички клонове на Silverhand)
- Добри междуличностни умения в работата с кандидатите и чуждестранните клиенти

Предлагаме:
- атрактивно възнаграждение
- стабилен бизнес модел и достъп до цялата база с клиенти
- Know-How и множество вътрешни обучения
- разнообразни задачи
- работа в международен и динамичен екип
- дългосрочно сътрудничество

Посетете нашият сайт и научете повече за нас! www.silverhand.eu
Автобиография на немски или английски език, можете да изпратете на: agata.czerniejewska@silverhand.eu или позвънете на тел + 48 668381767

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 4000 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София, Гр. Бургас

Адрес:

ul. Towarowa 41/1, 61-896 Poznań

Дата:

24.05.2017

Организация:

Silverhand

Детайли за организацията:

Повече информация за Silverhand може да получите ТУК