БРОКЕР недвижими имоти

Агенция за недвижими имоти АНЕТИ предлага посреднически и консултантски услуги за жилищни и бизнес имоти на българския и европейския пазар. Екипът ни се състои от висококвалифицирани специалисти и брокери.
За разрастващата дейност на фирмата търсим отговорни и позитивни личности за следната позиция:

БРОКЕР НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

Описание на позицията:
• осъществяване на консултантска и посредническа дейност при сделки с недвижими имоти
• проучване и анализиране на пазара на недвижими имоти
• провеждане на огледи

Изисквания към кандидата:
• средно или висше образование
• умение за работа с клиенти и водене на търговски преговори
• мотивация за постигане на високи доходи/резултати
• добра компютърна грамотност - MS Office, Internet
• аналитично мислене и желание за работа и развитие
• готовност за усилена работа и самоусъвършенстване
• съпричастност към работата, честност, самодисциплина
• шофьорска книжка /желателно/
• не е задължително да имате опит в недвижимите имоти

Предлагаме:
• възможност за високи неограничени доходи, обвързани с постигнатите лични резултати
*допълнителни придобивки и финансови стимули
* карта за градския транспорт за всички линии или поети разходи за гориво за личен автомобил
• поети разходи за реклама и рекламни материали
• СИМ карта с осигурен месечен абонамент /макси пакет/
*персонално работно бюро с компютър
• отлична работна среда и колегиален микро климат на високо ниво
• работа в динамичен и опитен екип

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените от нас изисквания, моля изпратете пълни и точни CV с актуална снимка и кратко мотивационно писмо на адрес: dom@aneti.net

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 0 лева на месец

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

гр. София 1111, кв. Гео Милев, ул. Елисавета Багряна 18, офис 4 (до Агенцията по вписванията)

Дата:

26.10.2017

Организация:

ДОМИСОФ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДОМИСОФ ЕООД може да получите ТУК