Служители - сглобяване на електронни елементи(може и без опит)- София

Изи Консулт е българска консултантска компания, която е специализирана в набирането и подбора на персонал, с над 10 годишна история.

За наш партньор: една от най-големите кино вериги в България търсим:

Асистент мениджър кино

Искате да работите в млад и мотивиран екип?
Искате да работите в креативна и динамична среда, в която да проявите своя хъс и енергия?

Вашите задължения ще бъдат:
• Координиране и контрол върху дневните операции;
• Контрол на разходите;
• Подобряване на организацията на работа в кино комплекса;
• Провеждане на проверки за безопасност във помещенията на кино комплекса;
• Участие в обучението на служителите;
• Участие в ревизии;
• Участие в организацията на специални събития;
• Контрол върху съдържанието и наличието на филмите;
• Ръководи екипа на кино комплекса;

Какво трябва да притежавате:
• Опит в управлението на екип;
•  Добри компютърни умения;
•  Работно ниво на английски език
•  Готовност за работа на смени;

Компанията ще Ви предложи:
• Добро стартово възнаграждение - 1200 бруто и утвърдена система за израстване в организацията, което включва и повишаване на възнаграждението;
• Работа на трудов договор с пълни осигуровки;
• Работа на смени;
• Много добра и приятелска атмосфера за работа с позитивен и млад екип;
• Удобна локация и близки спирки на градски транспорт;

 Позицията е подходяща за хора с опит като: ръководител екип, мениджър, управление на персонал, тийм лидер.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.09.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК