Терапевти – масажисти, Рехабилитатори

Специализиран СПА център за аюрведа процедури и източни масажи, оздравителни, пречистващи и детоксикиращи програми, които се предлагат и изпълняват в определена последователност и зависимост както за тяло, така и за лице, изцяло съобразени с индивидуалните характеристики. Всяка процедура е специално проектирана да предложи уникално изживяване и търсен терапевтичен ефект, използвайки специфични масла, масажни техники и първокласно обслужване.

Търсим да назначим Терапевти – масажисти, Рехабилитатори, Терапевти по Аюрведични процедури

Описание на длъжността:
Качествено изпълнение на терапевтичните процедури с грижа към клиента; предлагане на продукти и процедури, съобразени с индивидуалните характеристики на и целите на терапията, гладко протичане на работният процес и поддържане на хармонична атмосфера в СПА-центъра.

Основни отговорности:
• Прилагане на услугите и спа-процедури на клиентите на СПА-центъра, съобразно с:
- Стандартите на СПА-центъра, тренировъчните протоколи и инструкции
- Месечният график
- Активно предлагане на козметични продукти, препоръчани за домашна употреба, след индивидуална консултация
- Предлагане на терапевтични пакети, промоционални и подаръчни ваучери

• Активно участие в ПР и маркетинг дейностите на СПА-центъра, като:
- Активно популяризиране на процедурите и продуктите, предлагани от СПА-центъра
- Участие в събития организирани от салона (на място или извън салона)
- Повишаване продажбите на процедури и продукти
- Поддържане на добър външен вид, както и на хигиената на салона и терапевтичните зони, инструменти и консумативи

• Гарантиране, че всички предоставени или предписани процедури са:
- Подходящи за персоналните нужди на клиента
- Съобразени със здравната история на клиента и противопоказанията (ако има такива)
- Обяснени, така че клиентът да получи пълна яснота за ползите от процедурата

• Гарантиране на пълна конфиденциалност по отношение на информация, свързана с клиентите
• Присъствие на всички обучения, предоставени от компанията
• Работа в екип, обмяна на информация (ако е удачно), оказване на помощ на колегите и поддържане дух на уважение и взаимопомощ в СПА-центъра
• Разбиране и изпълнение на правилата, политиките и процедурите в компанията

Изисквания към кандидатите:
• Опит като масажист, рехабилитатор
• Опит в сферата на Аюрведа терапии и процедури

• Опит в продаването на козметични продукти
• Владеенето на чужд език е предимство

Лични умения:
• Умение за изграждане и поддържане на позитивни взаимоотношения с клиенти и колеги
• Умение да се приспособява към работната обстановка, да се адаптира спрямо колеги и клиенти и да реагира позитивно в стресови или неясни ситуации
• Умение да управлява ефикасно времето си, да не закъснява и да спазва работния график
• Умение да обръща внимание на детайлите, да работи точно с формуляри и документация
• Умение да пази конфиденциална информация за клиентите и дейностите на фирмата
• Умение да предлага терапии и масажи, съобразени индивидуално с клиента и според необходимостта и специфичните проблеми на неговото тяло.

Предложението ни към Вас:
• Целогодишен договор
• Трудов договор, основна заплата, ДМС и процент от продажбата на козметични продукти
• Работа по предварително изготвен график
• Работа по предварително изготвено меню
• Професионални обучения на част от процедурите по меню
• Професионални обучения на терапевтични процедури срещу допълнително заплащане и договорка
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Контакти:

Николова
+359 899 953 065

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Салони за красота

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Шипка 15

Дата:

30.05.2017

Организация:

Интерпартнер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Интерпартнер ЕООД може да получите ТУК