Аниматор - Консултант

Relsson е международен бранд, опериращ преместваеми обекти с увеселителна и рекретивна цел в различни европейски държави. Нашата основна цел е да въведем клиентите си в най-новото от света на забавленията с помощта на най-модерните технологии. Стремим се да сме винаги една крачка пред останалите, за да им предложим неповторими усещания и висок адреналин.

За своя екип Relsson търси да назначи: Оператор - Консултант на симулатори в зона за забавления с виртуална реалност

Изисквания:

· Завършено средно сбразование

· Комуникативност, приветливост и енергичност

· Умение за работа с клиенти и деца

· Компютърни умения и умения за работа с компютърни игри

· Владеенето на Английски език е препоръчително

· Представителен външен вид

· Непушачи са с предимство поради работа на закрито

· Чисто съдебно минало

Отговорности:

· Учтиво и приветливо отношение към клиентите

· Указания за безопасност на клиентите

· Водене на отчетност и работа с касов апарат

· Работа със специализиран софтуер (след обучение на място)

· Опит на подобна длъжност е предимство

Ние Ви предлагаме:

· Трудов договор

· Гъвкав работен график, предимно 2 на 2 дни - с опция за размяна на смени с други служители при необходимост

· Отлично Заплащане - основна заплата + бонус според постигнатите цели

· Фирмено Обучение

· Възможност за кариерно развитие

Ако вярвате, че това описание отговаря точно на Вас, очакваме Ваша автобиография с актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани под пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1200 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции

Населено място:

Гр. София, Гр. Бургас

Дата:

31.05.2017

Организация:

Гео Сорс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Гео Сорс ЕООД може да получите ТУК