Специалист връзка с клиенти с НЕМСКИ и АНГЛИЙСКИ език- Бургас

Присъединете се към нашия нарастващ екип за най-голямата електронна търговска марка в света!

Доброто разказване започва с отлично слушане. За нашия клиент това означава, че всяка роля и всеки проект имат предвид своята аудитория. Предлагаме ви възможността да се присъедините към изключителния ни екип от експерти по обслужване на клиенти на немски към нашият проект заедно със световния лидер в електронната търговия. Ролята предлага един месец обучение в нашия офис в Бургас, следвано от работа от вкъщи, както на пълен работен ден, така и с възможност за половин работен ден.

Вашите ЗАДАЧИ:

• Обработване на входящи запитвания от клиенти относно ключови продукти на нашия клиент - аудио книги, музика и различни жанрове
• Предоставяне на ефективни, пълни и приятелски отговори
• Фокусиране върху представянето на компанията по най-добрия начин и решаване на запитванията на клиентите

За ТЕБ:
• Отлично владеене на немския език
• Добър английски език
• Страст и познание на книги, автори и подкасти е предимство
• Организационни и приоритетни умения
• Желание да се помага на клиентите и да се допринесе за успеха на екипа
• Аналитичен ум и силни умения за решаване на проблеми
• Желание за учене, самомотивация и ориентация към целите

Ще ПОЛУЧИТЕ:

• Пълна възможност за работа от вкъщи след началните 1 месец обучение в офиса в Бургас
• Много конкурентен компенсационен пакет
• Изключителна предимство - неограничен достъп до една от най-големите библиотеки с аудио книги в света
• Дългосрочна работна сигурност с постоянен трудов договор
• Допълнителни здравни и животосигурителни полици
• 24 дни платен годишен отпуск
• 1,5 часа платени почивни периоди на ден
• Ваучери за храна
• Индивидуално коучинг и обучение за поддържане на знанията
• Ясен кариерен път в компанията
• Прекрасна локация на офиса
• Приятна и модерна работна среда
• Екипни игри и награди за добро настроение

ОЩЕ причини да се присъедините към нашия екип:

• Напълно цифрови служби за служителите чрез електронен подпис
• Портал за отстъпки за служителите с над 20 ексклузивни отстъпки
• Програма за препоръка на служител
• Програма за възнаграждение и признание
• Пакет за преместване, ако се местите от друг град или страна
• Карта Multisport, частично покрита от компанията
• Вътрешни портали за обучение и развитие с обучителни възможности за сертификация
• Множество събития, организирани в офиса за включване на служителите, както и инициативи за уелнес
• Подарък за раждане или осиновяване
• Корпоративни събития за социална отговорност и тиймбилдинг
• Експозиция на знанията в глобалния бизнес
• Наличие на паркинг, регулирано от фирмената политика

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

район р-н Триадица бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ No 82, ет. 1

Дата:

06.03.2024

Организация:

Sutherland

Детайли за организацията:

Повече информация за Sutherland може да получите ТУК