Домакин/Касиер

Луксозен хотелски комплекс намиращ се в Свети Влас търси човек на позицията „Домакин/Касиер“.

Основни длъжностни задължения:

• Доставя необходимите стоки и консумативи до обектите на фирмата
• Осъществява цялостната дейност по съхранението и отпускането на стоки и материали по вид и количества и оформя съпровождащата документация по тях.
• Контролира качеството на доставяните материали за нуждите на фирмата.
• Води отчетност за съхранените стоки
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
• Носи отговорност за спазване на установения ред за съхранение.

Изисквания:

•Опит на подобна позиция
• Организираност, прецизност в работата и изпълнение на задачите в срок
• Отговорно отношение към работата

Ние предлагаме:

• Сигурно работно работно място в просперираща компания
• Трудов договор
• Разнообразни, предизвикателни и отговорни задачи
• Настаняване и изхранване по време на смените

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

17.05.2024

Организация:

Лукреция СПА

Детайли за организацията:

Повече информация за Лукреция СПА може да получите ТУК