Експерт Общо застраховане- София

Изи Консулт е българска консултантска компaния, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент търсим Експерт Общо застраховане.

Задължения и отговорности:
- Цялостната дейност по обработване и приключване на щети по неавтомобилни застраховки, спрямо вътрешните правила и процедури на компанията;
- Изготвя количествено-стойностни сметки и валидира същите изготвени от външни експерти;
- Осъществява методологична и оперативна дейност във връзка с управлението на щетите по имуществени, технически и/или транспортни застраховки;
- Изготвя писмена кореспонденция до клиенти и посредници;
- Проверява и одобрява документация, изготвена от експерти провели оглед, според вътрешните правила и процедури на компанията;
- Изготвя мотивирани становища по щети;
- Отговаря на постъпили жалби по щети и запитвания от различни институции.

Профил на кандидата:
- Професионален опит в сферата на имуществената ликвидация се счита за предимство;
- Опит в земеделските застраховки се счита за предимство;
- Висше образование;
- Умения за приоритизиране, спазване на срокове и способност за работа под напрежение;
- Отлични комуникативни и организационни умения;
- Свободно боравене с MS Office;

В замяна ние ще Ви предложим:
- Позиция във водеща компания на българския застрахователен пазар;
- Пакет от допълнителни придобивки, включващ здравна застраховка с широки пакети, застраховка злополука и преференциални условия при използване на продукти на компанията;
- Допълнителен платен годишен отпуск.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

23.05.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК