Оператор производство кв. Дружба - временна заетост (може и без опит)

Манпауър България е световен лидер в областта на подбора на персонал, като предоставя на клиентите си услуги и решения за управление на работната сила. Като лидер в иновативните решения за управление на човешкия капитал, ние сме цялостен партньор в областта на човешките ресурси на компании от всички бизнес сектори, размери и региони в страната.

В партньорство с наш вътрешен клиент - производствено предприятие, специализирано в изработването на ценни книжа с висока степен на защита, търсим да присъединим към екипа мотивирани и отговорни служители на позиция Оператор опаковане за 3-месечен проект.

Основни задължения и отговорности:
Подготвяне на материалите за опаковане.
Подреждане и опаковане на продукцията според установените изисквания.
Следене за съответствието и последователността на продуктовата номерация.
Отразяване на операции в отчетните документи.

Нашето предложение:
Възнаграждение в размер на 1300лв нето;
200лв ваучери за храна;
1% клас за всяка една година трудов стаж;
Бонус присъствие;
Работа на сменен режим 2/2 от 08:00 до 20:00ч. - само дневни смени;
Въвеждащо обучение;
Възможност и за дългосрочна заетост.

Изисквания от кандидата:
Средно образование;
Отговорност при изпълнение на производствените задачи;
Внимание към детайла;
Умения за работа в екип;
Етичност, колегиалност и коректност в работата;
Предишен опит на същата или подобна длъжност ще се счита за предимство;

В случай, че припознавате себе си в тази възможност за кариерно развитие, моля изпратете ни Ваша актуална автобиография и ние ще се свържем с вас възможно най-бързо.

Поверителността на Вашите данни е гарантирана!

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1700 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

24.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК