Техник СМД

Описание

ТЕХНИК-СМД
"Сиско Сет Електроникс" ООД е водеща немска компания в областта на производството на електронни компоненти и модули.
За нуждите на нашата фирма търсим:

ТЕХНИК-СМД

Задължения:
• Отговаря за поддръжката, обслужването и ремотна на машините в отдел СМД;
• Отговаря за качеството и количеството на планираното и произведено количество
продукция по време на неговото работно време;
• Да поддържа и обслужва машините съгласно всички вътрешни процедури. Не се разрешава
отклоняване от вътрешната документация
• Да поддържа машини и оборудване чисти и в изправност, да гарантира перфектни условия
за работа и висококачествени резултати по всяко време, според оригиналните инструкции
за поддръжка на производителя;
• Да управлява и контролира консумативите и материалите използвани в машините ,
гарантирайки тяхната функционалност по всяко време.
• Регулярно да проверява изправността на машините, годността им за работа заедно с
отдела по качество;

Изисквания към кандидата:

- Техническо образование;
- Добри познания и опит в сферата на механика, електротехника;
- Да приема нови идеи, да поема персонална отговорност, да работи систематично и
отговорно;
- Компютърна грамотност - Word, Excel
- Владеенето на английски и/или немски език е предимство;
- Комуникативност;
- Умения за работа в екип;

Ние предлагаме:

- Конкурентно заплащане;
- Възможност за професионална реализация и развитие в международна компания;
- Фирмено обучение;
- Социални придобивки - карта за градски транспорт, ваучери, бонуси за постигнати
резултати и др.

Ако това е търсената от Ваc позиция и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Вашата професионална автобиография на български или английски език с посочен Ref. №
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Атанас Дуков №4 обл.СОФИЯ, гр.СОФИЯ 1407

Дата:

25.09.2024

Организация:

Сиско Сет Електроникс ООД

Повече информация за Сиско Сет Електроникс ООД може да получите ТУК