Стажант-преводач

Програмата дава възможност за навлизане в света на финансите и бизнеса чрез тематични преводи на статии, анализи и интервюта, както и боравене с информационни източници и първи стъпки в преводаческата дейност и журналистиката.
Отговорности на позицията
- Превод на новини и анализи;
- Писане на новини и анализи на база новинарския поток;
- Подпомагане на водещите и редакторите на Bloomberg TV Bulgaria в ежедневната им международна комуникация.
Предложението е подходящо единствено за студенти със завършен минимум втори курс на специалност от следните професионални направления: Филология, Икономика, Администрация и управление.
И за двете предложения е задължително владеенето на английски език. Друг чужд език ще се счита за предимство. Предишен опит в писането на статии също ще се счита за предимство.
Продължителността на стажантската програма е четири месеца, като заетостта е на половин работен ден. След приключване на стажа на откроилите се стажанти ще бъдат предложени трудови договори.
Моля, изпращайте автобиография и мотивационно писмо: dimitar.vuchev@bloombergtv.bg.

Очакваме Ви!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Бул. Брюксел 1

Дата:

22.06.2017

Организация:

Инвестор ТВ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Инвестор ТВ ЕООД може да получите ТУК