СПЕДИТОР - МОРСКИ ТРАНСПОРТ

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.

За един от нашите партньори - компания лидер в сектора на международния транспорт и логистиката, се търси отговорен и мотивиран кандидат с опит, за позицията:

Какво търсим:
* Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
* Опит в морската спедицията минимум 1 година;
* Познаване на спецификите на пазара;
* Отлична компютърна грамотност – MS Office;
* Отлични комуникативни умения и способност за работа в динамична среда;

Какви ще са задълженията:
* Комуникация с клиенти, превозвачи, корабни линии и корабни агенти в и извън страната;
* Планиране и организация на оптимални решения за транспорт в съответствие с изискванията на клиентите;
* Договаряне на условия за транспорт с доставчиците на транспортни услуги с максимална рентабилност;
* Резервации, изготвяне и проверка на транспортни и съпътстващи документи, проследяване до крайна точка на разтоварване;
* Разрешаване на проблеми възникващи преди, по време или след завършването на транспорта.

Предложението на компанията:
* Работа в стабилна и наложена на пазара транспортна компания;
* Отлично възнаграждение спрямо опита на одобрения кандидат;
* Допълнително финансово стимулиране спрямо представянето;
* Отличен допълнителен социален пакет включващ:
- 5 дни допълнителен платен отпуск след 3 пълни календарни години стаж в компанията;
- фирмен транспорт до и от офиса;
- дотация за карта за градски транспорт;
- възможност за спорт – фитнес, тенис на маса на територията на фирмата и др.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Морски специалисти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

21.06.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК