Продавач-консултант в онлайн магазин- София

Ние сме българска консултантска компaния, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш партньор търсим мотивирани кандидати, с позитивно отношение, които да станат част от екипа на онлайн магазин, който се занимава с внос и дистрибуция на гейминг периферия, висококачествени охлаждания, вентилатори, кутии и други специализирани РС компоненти.

Задължения:

- Комуникация с клиенти;
- Договаряне на отстъпки;
- Кореспонденция в социалните мрежи;
- Проследяване на пазара;
- Обслужване на съществуващи клиенти;
- Подпомагане разширяването на бизнеса.

Изисквания:

- Опит в продажбите;
- Познания в областта на компютрите(хардуер и периферия);
- Средно или висше образование;
- Английски език ще се счита за предимство;
- Опит в комуникация с клиенти;
- Отлични компютърни умения(MS Office, Outlook, Facebook, Instagram и др.);
- Желание за постигане на високи резултати.

Фирмата предлага:

- Удобна локация - ж.к. Гео Милев;
- Стандартно работно време - понеделник до петък - 10:00 до 18:30 часа;
- Отлично заплащане - 2000/2500 лв нето;
- Ваучери за храна - 200 лв.

Позицията е подходяща за кандидати с опит като: продавач-консултант, мениджър продажби, sales manager assistant, key account manager.

Моля да ни изпратите Вашата актуална автобиография чрез бутона за кандидатстване по-долу.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2700 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

23.05.2024

Организация:

Easy Consult