Диспечер

От 2004 година насам “Изи Консулт” се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на “Изи Консулт” през годините. През последните години нашият екип се разрасна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Във връзка с разширяване на дейността на нашия клиент – водеща логистична компания, търсим мотивирани и енергични кандидати за длъжността:

Диспечер

На тази позиция Вашите ежедневни задължения ще включват:

Регулярна проверка на наличните транспортни единици и куриери;
Организиране, разпределяне и координиране на дейностите и обслужващите зони между членовете на екипа;
Изготвяне на графици, водене на отчетност;
Следене за гладкото протичане на процесите в компанията.

Перфектният кандидат притежава:

Опит в областта на транспорта и логистиката;
Много добра компютърна грамотност;
Самоинициативност, отговорност, отлични комуникационни и организационни умения.

Предложението на компанията включва:

Добро възнаграждение;
Корпоративно обучение;
Приятна работна среда;
Възможност за развитие.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, изпратете ни своята биография, като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги
Транспорт и логистика
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

28.06.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК