Продавач-консултант /Сладкарница/- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За наш клиент модерна и иновативна сладкарница, разположена в оживен търговски център, търсим да назначим ентусиазиран, ориентиран към клиентите служител, който да се присъедини към екип от професионалисти. Като служител по обслужване на клиенти ще бъдете отговорни за осигуряване на изключително изживяване при обслужване на клиентите, насърчаване на продажбите и поддържане на безупречна чистота и представяне на заведението.

Основни отговорности:

Предоставяне на отлично обслужване на клиентите чрез ефективно и бързо обслужване на поръчки от менюто.
Учтиво и любезно взаимодействие с всички клиенти, като гарантирате тяхното удовлетворение и насърчавате положителна атмосфера в магазина.
Поддържайте чиста и подредена работна станция и помагайте за поддържането на цялостната чистота на сладкарницата.
Съдействайте на клиентите при избора на продукти и предоставяйте информация за нашите предложения и промоции.
Сътрудничете с други членове на екипа, за да осигурите гладка и ефективна работа.
Спазвайте и прилагайте всички стандарти за безопасност на храните и хигиена, установени от компанията.

Изисквания:

Отлични комуникационни умения и способност за работа в екип.
Опит в обслужването на клиенти е предимство.
Добро разбиране на хранителните продукти и предпочитанията на клиентите.
Адаптивност и гъвкавост при справяне с различни задачи и ситуации.
Положителен и приятелски подход към работата.
Възможност за работа 2 на 2, по 12 часа.

Ние предлагаме:

Конкурентно заплащане, над средното за сектора.
Изрядни трудово-правни отношения.
Въвеждащо обучение.
Гъвкав график, 2 почивни, 2 работни.
Възможности за растеж и развитие в рамките на компанията.

Ако сте мотивиран, отдаден и обичате да работите в динамична среда, ние искаме точно вас! Моля, изпратете автобиографията си и кратка бележка, изразяваща интереса ви към позицията. Очакваме с нетърпение да се запознаем!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2300 лева на месец

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

09.10.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК