Дистанционна ваканция за мениджър продажби на оборудване в шведска фирма.

Мениджър продажби
Шведската компания Scandinavian & UK Machines (SUMAB) с 20 години опит в 50 страни кани талантливи колеги в отдела по продажбите на бетоново оборудване за позицията мениджър продажби.
- Необходим трудов стаж: 3-6 години;
- Пълен работен ден, дистанционна работа;

Отговорности:
- Търсене на нови клиенти, увеличаване на обема на продажбите – Формиране и развитие на клиентска база, поддържане на ефективни и дългосрочни взаимоотношения с клиентите;
- Планиране и аналитична работа;
- Контрол върху доставките на продукти и калкулации;

Изисквания:
- Висше образование, аналитично мислене, внимание и постоянство;
- Опит в продажбите в B2B сектора, желателно е оборудване, машини;
- Наличие на компютър, постоянен интернет трафик (задължително), работна среда (домашен офис);
- Уверен потребител на компютър, познания по офис програми, познания по графични програми са предимство;
- Умение за работа с големи обеми информация;
- Владеене на английски език на средно и по-високо ниво;
- Владеене на руски език;
- Владеенето на френски и немски език е предимство;
- Опит в студените разговори и презентации е добре дошъл;
- Общителност, активност, способност за учене, способност за постигане на поставения резултат, огромно желание за работа и печалба;

Ние предлагаме:
- Комфортни условия на работа: работите от вкъщи по официален договор;
- Работа с интересни продукти и проекти в стабилна и активно развиваща се компания;
- Редовно обучение и възможности за професионално и личностно израстване;
- Достойно заплащане и кариерно израстване;
- Официална работа в европейска компания, чиито продукти са търсени на пазара;
- Поощрителни програми и бонуси за професионални постижения в компанията;

От наша страна достойна заплата, кариерно израстване, от ваша страна увеличение на продажбите. Заплатата се обсъжда въз основа на резултатите от интервюто, горният праг на доходите не е ограничен. Даваме възможност да печелите много и добре.

Очакваме вашите автобиографии.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Изисквания: - Висше образование, аналитично мислене, внимание и постоянство; - Опит в продажбите в B2B сектора, желателно е оборудване, машини; - Наличие на компютър, постоянен интернет трафик (задължително), работна среда (домашен офис); - Уверен потребител на компютър, познания по офис програми, познания по графични програми са предимство; - Умение за работа с големи обеми информация; - Владеене на английски език на средно и по-високо ниво; - Владеене на руски език; - Владеенето на френски и немски език е предимство; - Опит в студените разговори и презентации е добре дошъл; - Общителност, активност, способност за учене, способност за постигане на поставения резултат, огромно желание за работа и печалба;

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 979 до 2937 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.09.2024

Организация:

Scandinavian & UK Machines AB

Повече информация за Scandinavian & UK Machines AB може да получите ТУК