Отговорник здраве, безопасност и околна среда

Фирма Алфа Консулт България търси опитна и организирана личност за свой клиент - ново производствено предприятие, за позиция "Отговорник здраве, безопасност и околна среда".

Фирмата предлага:

- Въвеждащо обучение;
- Пет дневна работна седмица на редовна смяна;
- Отлично стартово възнаграждение, изплащано редовно и в договорения срок;
- Служебен транспорт;
- Ваучери за храна;
- Социален пакет;
- Реална възможност за израстване в йерархията.

Задължения:
- Гарантиране на изпълнението на законовите и фирмените изисквания по отношение на H&S и IMS системите;
- Създаване на необходимата документация по ЗБУТ в съответствие със законовите изисквания;
- Провеждане на обучения по безопасност на служителите на всички нива, за да се гарантира, че притежават необходимите знания и умения за безопасна работа;
- Провеждане на инструкции по пезопасност на посетители на компанията;
- Разследване на инциденти и предприемане на коригиращи действия за предотвратяване на повторение;
- Изготвяне на седмични и месечни доклади относно показателите за ефективност на ЗБУТ и представянето им на висшето ръководство и др.

Изискване към кандидата:
- Висше образование;
- Познаване на приложимото законодателство и добри практики в областта на ЗБУТ в производствена фирма;
- Английски език;
- Отлични междуличностни умения за ефективна комуникация на всички нива.

Телефон за информация: 0896 80 84 59
Алфа Консулт България ООД - Лиценз № 2579 от 20.07.2018

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2300 до 2800 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

07.10.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК