Асистент счетоводство и администрация

За наш клиент, международна компания в сектор логистика и спедиция, търсим да наемем мотивиран специалист за позицията:

Отговорности:

Подпомага работата на мениджмънта в ежедневните бизнес процеси;
Подпомага оперативната дейност на счетоводството;
Поддържа документооборота, съобразно правилата и политиката на компанията;
Води, предава и регистрира постъпващата кореспонденция;
Поддържа всички ежедневни дейности в офиса;
Изготвя периодични справки за дейността

Изисквания:

Висше икономическо образувание /Икономика, Счетоводство и Контрол, Финанси/;
1 година опит на сходна позиция;
Оперативен опит в счетоводството е предимство;
Много добро ниво владеене на английски език – писмено и говоримо;
Много добра компютърна грамотност;
Отлични комуникативни умения;
Отговорност и прецизност;
Организираност и експедитивност

Компанията предлага:

Трудов договор на пълен работен ден;
Фирмено обучение;
Мотивиращо възнаграждение;
Отлична атмосфера и условия за работа;
Възможност за развитие в утвърдена компания

Търсим хора с интереси в счетоводството и администрацията, които имат желание да учат.
Ако се разпознавате – кандидатствайте като изпратите автобиография.

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Регистрация в МТСП № 1557/06.03.2013 валидна до 06.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Хладилника, Орел No 8, ет. 2, ап. 10

Дата:

30.06.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ПРО

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЙЧ АР ПРО може да получите ТУК