Главен екперт "Терминални устройства", София

Описание

Основни задължения:
Изпълнява дейностите по подготовка, параметризация, тестване и експедиция за инсталация на терминални устройства ПОС;
Осъществява необходимите дейности за поддръжката на ПОС устройствата, гарантирайки нормалното им функциониране;
Следи за работата и състоянието на инсталираната ПОС техника, като своевременно сигнализира обслужващите екипи за възникнали проблеми;
Следи инсталиране на нови версии и ревизии на ПОС, както и на нови сертификати за работата на устройствата;
Комуникира с други звена и оказва квалифицирана помощ при решаването на възникнали проблеми, свързани с дейността на екипа;
Изготвя справки и отчети, отнасящи се до обслужването на мрежата от терминални устройства ПОС.
Съдейства при организиране работата на екипа и участва в обучението на новопостъпили служители
Участва в проекти и активности, свързани с дейността на екипа

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – Висше;
Образователно-квалификационна степен „бакалавър”;
Добро ниво на владеене на английски език;
Отлична компютърна грамотност;
Професионален опит в сферата на електронните разплащания се счита за предимство;
Опит в областта на обслужването и поддръжката на ПОС терминални устройства се счита за голямо предимство;
Умение за работа с крайни срокове, системи и приложения за обработка на данни, техническа грамотност – ще Ви помогнат да бъдете успешни на тази позиция;
Умения за работа в екип и добри комуникативни способности.

Ние предлагаме:
Отлична възможност за кариерно развитие в една от водещите банки в България;
Добра работна среда, в която се насърчава екипната работа;
Интересна и предизвикателна роля, която ще спомогне за Вашето професионално развитие;
Стимулираща бонус схема, обвързана с положените усилия и постигнати резултати;
Карта Мултиспорт на преференциална цена;
Допълнително здравно осигуряване;
Месечни ваучери за храна в размер на 200 лева;
Ползване на банкови продукти и услуги без такса или с отстъпка, включително ипотечни кредити за служители с преференциална лихва;
20+5 дни платен годишен отпуск;
И най-важното – възможност да работите с и да се учите от едни от най-добрите професионалисти в своята област.

Необходими документи за кандидатстване:
Актуална автобиография

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

20.06.2024

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК