Technical Service Engineer- София

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – международна компания, специализираща в промишлени газове, инженеринг, продукти за здравеопазване, услуги и промишлени стоки, търсим да назначим мотивирана личност за позицията:

TECHNICAL SERVICE ENGINEER

Отговорности на позицията:
∙ Извършване на планирана и непланирана превантивна поддръжка: криогенни съдове под налягане и съответните инсталации;
∙ Оценка и решаване на възникнали технически проблеми;
∙ Развитие и поддържане на взаимоотношения с нови и настоящи клиенти;
∙ Организира и поддържа доброто техническо състояние на производственото оборудване на компанията;
∙ Следва стандартите на компанията за производствена и техническа безопасност.

За нас е важно да притежавате:
∙ Университетска степен в техническа област;
∙ Опит на подобна позиция в се счита за предимство;
∙ Много добра компютърна грамотност;
∙ Свободно владеене на английски език (писмен и говорим);
∙ Разбиране и четене на P&ID диаграми, техническа документация и др.;
∙ Отлични умения за работа в екип, отговорност, гъвкавост и инициативност;
∙ Шофьорска книжка.

Компанията предлага:
∙ Отлично възнаграждение, социален пакет;
∙ Предизвикателна и интересна работа в екип от професионалисти.

* Ако отговаряте на изискванията и бихте желали да станете част от дългогодишният успех на нашият клиент, кандидатствайте с автобиографията си.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г./

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

12.06.2024

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК