Маникюрист Салаон за красота La Femme

Салон за красота La Femme, работещ от 2002 година, отдава под наем работно място за маникюрист. Салонът е добре разработен и се намира в центъра на София. Екипът работи заедно от 15 години. Услугите, които се предлагат са фризьорство, маникюр, козметика, масаж.
Наем на работното място 200 лв. и част от консумативите на салона.

За кандидатура и контакт с нас:

гр. София, ул. Ген. Гурко 27
0888768014

НИЕ ТЪРСИМ:
- Маникюрист с опит
- Добра комуникативност и умения за работа в екип
- Талантлив кандидат, с естетически усет и желание за развитие

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Идеална локация
- Позитивна атмосфера
- Работа в луксозен, разработен салон в центъра на София

ОТГОВОРНОСТИ:
- индивидуален подход към всеки клиент
- отговорност към извършената работа
- поддържане на чисти и подредено работно място
- коректно обслужване на клиентите в салона
- следене и прилагане на новите тенденции

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Салони за красота

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.07.2017

Организация:

Салон Ла Фам ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Салон Ла Фам ООД може да получите ТУК