Машинен оператор в производство - района на кв. Дружба

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с развитие на дейността на нашия клиент, международна компания, специализирана в производство и продажба на еднократни пластмасови опаковки, търсим да назначим:

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

Много добри условия на труд.
Възможност за обучение и развитие.
Работа 2/2 (дневна/нощна, два дни се почива).
Ежемесечно заплащане на бонуси.
Ваучери за храна - 200 лв. на месец.
Удобни транспортни връзки: автобуси 14, 88, 604 и метростанция "Искърско шосе".

РАБОТНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ ВКЛЮЧВАТ:
Участие в процес по производство на пластмасови опаковъчни изделия.
Работа на шприц машина след проведено обучение.
Визуален контрол на готова готова продукция и проверка на качеството.

ОТ ВАС СЕ ИЗИСКВА:
Средно образование.
Опит в производство е голямо предимство.
Желание за работа на смени (вкл. нощни).
Отговорно отношение към работния процес.
Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 1455 до 1600 лева на месец

Категория:

Производство
Машиностроене

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

11.10.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК