Технолог инструментален цех

Изи Консулт е една от най-големите български компании, специализирана в управлението на човешки ресурси и подбора на персонал.

Във връзка с навлизането на ново предприятие в гр. Стара Загора - водеща международна компания, търсим да назначим:

Задължения и отговорности:

• Избира инструментите необходими за производството, съгласно проекта и техническия чертеж;
• Участва в проектирането на нестандартни приспособления и технологична екипировка;
• Определя най-добрия метод за производство на нови компоненти;
• Инициира въвеждане в производство на иновативни решения;
• Изготвяне на технологична документация;
• Създава качествени CNC програми посредством CAD/CAM.

От Вас очакваме:

• Висше или средно техническо образование:
• Предходен опит на подобна позиция;
• Добри компютърни умения- опит в работата с CAD/CAM би бил предимство;
• Препоръчително добро ниво на владеене на английски или немски език.

Компанията предлага:

- Мотивиращо възнаграждание;
- Допълнителни месечни бонуси;
- Ваучери за храна;
- Работа в интересна и бързо развиваща се компания;
- Възможности за вътрешнофирмени и външни обучения;
- Възможности за кариерно израстване.

Ако предложението представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

24.09.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал