Юрисконсулт / Деловодител

Описание

ДЛЪЖНОСТ – ЮРИСКОНСУЛТ

I. ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

1. Характеристика на работата:
Осъществява техническото обслужване на кантората като обработва и следи движението на входящата, изходящата и вътрешната кореспонденция.
2. Основни задължения:
- образува и води пакет от дела, изготвя книжата и следи движението по изпълнителните дела, за които отговаря;
- предава документи за обработка и изпълнение на служителите и работниците съобразно резолюциите на ЧСИ и ПЧСИ;

ІІ. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА / УСЛОВИЯ
1. Висше образование
2. Професионален опит: Предимство е предходна работа при ЧСИ и практически познания в сферата на изпълнителния процес;
3. Компютърна грамотност - word,exel,интернет

ІII. НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ
1. Автобиография / СV
2. Компютърна грамотност
3. Препоръки от предишен работодател /в случай, че имате такива/

V. НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
1. Отлична работна среда, както и много други привилегии (карта за градски транспорт, multisport и др.)
2. Отлично възнаграждение - твърдо възнаграждение + бонус при положителни резултати и активност
3. Фиксирано работно време от 08:30 часа - 17:30 часа със свободни уикенди
4. Отлична комуникация в центъра на гр. София
5. Допълнителни придобивки: карта за градски транспорт, Multisport и др.

VI. Предлагаме заплащане: от 2000.00лв. с възможности за бонуси спрямо резултатите

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Правни и Юридически услуги

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.05.2024

Организация:

Виолета Матова

Детайли за организацията:

Повече информация за Виолета Матова може да получите ТУК