Техник на електронна техника

Търсим да назначим за наш клиент служител на позицията „Техник на електронна техника”.

Отговорности:
Отговорност при изработването на електронни изделия и определянето на характеристиките на електронните елементи;
Поддържане на технологична последователност при изпълнение на различни операции;
Спазване на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд;
Осъществяване на входящ контрол на елементи за влагане в производството;
Монтиране и демонтиране на електронни елементи;
Подготовка и обслужване на автоматизирани линии.

Изисквания:
Средно/Висше по електроника или мехатроника;
Компютърни умения;
Владеене на английски език е с предимство;
Опитът – предимство;
Наличието на курсове/сертификати – плюс.

Фирмата предлага:
Пет дневна работна седмица по 8 часа;
Социални придобивки – карта за транспорт и ваучери за храна;
Колегиално и добро отношение.

Телефон за информация: 088 600 6862 - Росица Павлова

Лиценз № 2892 - 10.10.2019

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Кирил Старцев 1

Дата:

28.10.2024

Организация:

Алфа Консулт България

Повече информация за Алфа Консулт България може да получите ТУК