Градинар- озеленител

Описание

Хотел в к.к. Слънчев бряг търси да назначи
целогодишно ГРАДИНАР - озеленител

Основни функции и задължения:
• Провежда необходимите операции за поддръжка на прилежащите градински площи;
• Отглежда дръвчета, храсти, цветя и други растения;
• Извършва текущи операции по плевене, торене и поливане на тревните площи;
• Периодично коси тревните площи;
• Отговаря за чистотата на градинските площи;
• При необходимост изпълнява и други възложени задачи, свързани с поддръжката на градините
•Опит с инструменти за поддържане на растителността: косачка, храсторез, тример и др.

Изисквания:
• Средно или средно специално образование
• Професионален опит на подобна позиция
• Умения за работа в екип
• Отговорност, инициативност и последователност при изпълнение на задълженията.
Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД
Фирмата предлага трудов договор и всички осигуровки според трудовото законодателство.

Моля, обаждайте се на указания телефон 0888451200 и изпратете Вашата автобиография с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

26.10.2024

Организация:

Vest EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Vest EOOD може да получите ТУК