Консултант-продавач в магазин за мобилни и смарт технологии- София

Ние сме Изи Консулт ООД - компания за подбор на кадри и искaме да ти предложим
позиция към наш утвърден клиент в сферата на продажбите на мобилни и смарт технологии.

Основни задължения:

• Посрещане, консултиране и обслужване на клиенти, като създавате приятелска атмосфера и удовлетворявате нуждите им.
• Регистриране на продажби, следене на складови наличности и ежедневно отразяване на продажбите в складовата програма.
• Приемане на нови доставки, подреждане и организиране на артикулите в магазина, за да гарантирате перфектния им вид.
• Поддържане на приветлив и атрактивен облик на магазина и всички стоки в него.
• Включване с идеи и предложения за подбор на нови артикули и зареждане на магазина.
• Изпълнение на различни задачи, възложени от управителя, свързани с ежедневната дейност на магазина.
• Стриктно спазване на всички процедури за здраве и безопасност на работното място.

Изисквания за позицията:

• Завършено образование (средно или висше).
• Отлични комуникативни умения и способност за ефективно общуване с клиенти.
• Опит и умения в директните продажби – търговският дух е задължителен!
• Добра компютърна грамотност и познания в мобилните и смарт технологиите.
• Умения за работа със специализиран софтуер (складов и за продажби) ще бъдат предимство.
• Предишен опит в продажбите на мобилни телефони и електроника ще бъде предимство.
• Владеене на английски език също е предимство.

Ние предлагаме:

• Трудов договор с коректни условия.
• Мултиспорт карта на префернциална цена.

Ако сте амбициозни и желаете да станете част от сплотен екип, изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.
За повече информация: Обадете се на: 0882948608 или 0882 547 907

Наш консултант ще се свърже с одобрените по документи кандидати.

Услугите на Изи Консулт ООД са напълно безплатни за кандидатите.
Работата на Изи Консулт ООД по подбор на персонал се основава на удостоверение №
2339/30.08.2017г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

21.10.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК