Инсталатор на телекомуникационно оборудване

„ИНТРАКОМ-БЪЛГАРИЯ“ ЕАД е дъщерно дружество на INTRACOM TELECOM - най-големият мултинационален доставчик на решения за информационни и комуникационни технологии (ИКТ) в Гърция. Компанията се фокусира върху проектиране, разработка и доставка на технологии и проекти в областта на телекомуникациите и информационните решения.

В момента набираме служители за следната позиция:

Отговорности:
- Изпълнение на дейности по инсталация на телекомуникационно оборудване;
- Изпълнение на дейности по инсталация на антенно-фидерни системи;
- Изпълнение на дейности по монтаж на коаксиални, захранващи, оптични, заземителни и др. кабели;
- Спазване на изискванията за здравословни и безопасни условия на труд.

Изисквания:
- Техническа грамотност;
- Работа с ръчни, електрически, специализирани инструменти и екипировка;
- Възможност за командировки в страната;
- Възможност за работа на височина;
- Валидна шофьорска книжка категория В;
- Желание за работа и обучение;
- Дисциплина, организираност и отговорност.

Компанията предлага:
- Атрактивно възнаграждение;
- Фирмено обучение на работното място;
- Квалификационни курсове;
- Отлични условия на работа;
- Предизвикателна и динамична работа с най-съвременните технологии;
- Работа с професионални инструменти и екипировка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Адрес:

София, бул. Драган Цанков 36, СТЦ Интерпред, Блок А, ет.9

Дата:

06.06.2024

Организация:

ИНТРАКОМ-БЪЛГАРИЯ ЕАД

Повече информация за ИНТРАКОМ-БЪЛГАРИЯ ЕАД може да получите ТУК