Общ работник

Радваме се да споделим с вас, че имаме нов клиент в Западен Уелс, Великобритания

Това е страхотна възможност да работите като общ работник за нашия клиент, водещ производител на млечни продукти в района.

Това е работа на пълен работен ден на смени

Като общ оперативен, вашите задължения ще включват:
- Опаковка на продукта
- Проверка на качеството
- Поддържане на хигиена на работната среда
- Общо почистване на работната зона

Нашият идеален общ оперативен служител ще има голямо внимание към детайлите и ще му е готов да работи при температурен режим.

Предишен опит в производството на храни е желателен, но не е задължителен, тъй като ще бъде осигурено пълно обучение.

Кандидатствайте днес!

Wales@pro-force.co.uk
+44 7756 871311

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 3500 до 4000 лева на месец

Категория:

Хранителна промишленост / храни и напитки

Населено място:

Гр. Великобритания

Hunstead House, Nickle Farm, Chartham, Canterbury, Kent, CT4 7PE

Дата:

24.05.2024

Организация:

Pro-Force Limited

Детайли за организацията:

Повече информация за Pro-Force Limited може да получите ТУК