Инспектор качество- София

Easy Consult вече 20 години е доверен партньор за български и международни клиенти, предоставяйки персонализирани HR решения и консултантски услуги. Стремейки се да бъдем лидер на пазара, ние непрекъснато следим последните тенденции и оставаме верни на нашата мисия за изграждане на дългосрочни отношения с нашите клиенти, кандидати и служители.

От името на наш клиент – производство в хранително-вкусовата промишленост, търсим

Инспектор качество,

който да контролира спазването на определени стандарти за качеството в компанията.
Ролята обхваща извършването на входящ и периодичен качествен контрол по време на производствения процес, както и спазване на технологични параметри, и други дейности гарантиращи качеството и безопасността на крайният продукт при спазването на стандартите за качество.

Основни задължения:
осъществява входящ контрол на суровини и материали;
осъществява изходящ контрол на готова продукция;
осъществява качествен контрол на продукцията по време на производството;
извършва проверки за съответствие със стандартите на компанията;
подсигурява безопасността на продукта.

Изисквания:
средно образование/висше образование в областта на хранително-вкусовата промишленост ще се счита за предимство;
добри компютърни умения;
английски език ще се счита за предимство;
сходен опит;
прецизност;
умения за поставяне и следване на цели.

Фирмата предлага:
конкурентно възнаграждение;
ваучери за храна – 200 лв;
допълнително здравно осигуряване с включена оптични и стоматологични грижи;
работно време от 07:00 до 19:00 ч., график два работни, два почивни дни;
паркомясто;
възможност за развитие.

Моля да ни изпратите Вашата актуална автобиография чрез бутона за кандидатстване по-долу.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Категория:

Инженерни дейности
Специалист - качество

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

26.08.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК