СТАРШИ ИНСПЕКТОР КРАЕН КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ- Пловдив

Като пионер и лидер на пазара в роботизираната хирургия, нашият партньор - компания Intuitive Surgical, се стреми да насърчава мотивиран и разнообразен екип, посветен на създаването на промяна. Повече от 25 години работят с болници и екипи за грижи по целия свят, за да помогнат за решаването на някои от най-трудните предизвикателства в здравеопазването.

Компанията активно инвестира във всеки член на екипа, с цел подкрепа на тяхното дългосрочно развитие, така че да могат да продължат да напредват и да постигат най-високия си потенциал.
Присъединете се към екипа и нека заедно напредваме в света на минимално инвазивната грижа.
За новотркиващата се производствена база, търсим квалифициран и опитен кандидат за позиция:

СТАРШИ ИНСПЕКТОР КРАЕН КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ

На кратко за позицията:
Извършване на визуални и функционални инспекции, както и тестове на произведени ендоскопи. Позицията изисква екипен играч, който ще подпомага качествения контрол чрез симулиране на функционално използване и сътрудничество с производствени и инженерни екипи.

Основни задължения:
Визуална и функционална инспекция на ендоскопите и определяне на състоянието;
Провеждане на симулирани процедури с хирургическа роботизирана система;
Документиране на резултати и управление на несъответствия в SAP;
Комуникиране на резултатите от инспекцията с екипите по качеството и производството;
Предотвратяване на смесвания и повреди на продуктите.

Изисквания:
Минимум 2 години опит в контрол на качеството в производствена среда;
Владеенето на английски е предимство;
Компютърни умения, включително MS Office и SAP (предимство);
Умение за работа в екип и самостоятелно.

Компанията предлага:
Отлично стартово възнаграждние;
Атрактивен бонус на годишна база;
Допълнително здравно осигуряване;
Допълнителна сума за храна и транспорт в размер на 400 лв;
Обучение в Германия за срок от 3 месеца с напълно поети разходи за настаняване и транспорт.

Ако искате да се присъедините към нашия екип и дадопринесете за качеството на иновативни медицински продукти, кандидатствайте сега!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2300 до 2700 лева на месец

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.09.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК