Инженер по контрол на качеството в отдел „Механични обработки“

“ФИЛПЛАСТ” ООД е българска компания, производител на пластмасови изделия и инструментална екипировка.
Обявяваме вакантна позиция за длъжността "Инженер по контрол на качеството в отдел „Механични обработки“".

Задължения:
- измерва параметри на изработваните метални детайли спрямо техните чертежи
- прави оценка на съответствието на измерените детайли
- при детайли извън толеранса, определя има ли възможност за корекция на детайла
- регулярно проверява и калибрира всички измервателни машини и всички измервателни инструменти, с които работи.

Изисквания:
• Техническо образование (средно или висше) в сферата на машиностроенето
• Умения за работа с универсални измервателни инструменти
• Умения за работа със CMM (координатни измервателни машини)
• Свободно разчитане на технически чертежи и техническа документация
• Познаване на стандартите за оразмеряване, изисквания за отклонения от формата, изисквания към качеството на обработената повърхнина.
• Опит на такава длъжност – поне 3 години
• Английски език (ниво А2) ще се счита за предимство

Фирмата предлага:
- Безплатен организиран транспорт от Пловдив и региона
- Ваучери за храна
- Външен фитнес на територията на фирмата
- Допълнителни обучения за лично и професионално развитие
- Възможност за развитие в компанията
- Отлични условия и приятна среда на работа

Ако притежавате необходимото образование, умения и мотивация, моля изпратете вашето CV.
Само подбрани кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Към всички кандидатури ще има строго конфиденциално отношение.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

02.09.2024

Организация:

"ФИЛПЛАСТ" ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "ФИЛПЛАСТ" ООД може да получите ТУК