Технически мениджър

Предлагаме иновативни решения в ремонта и модернизацията на недвижими имоти.
Търсим технически мениджър, който да се присъедини към екипа ни.

Основни отговорности:
Контрол на качеството и технологията при изпълнение на строително-монтажните работи
Спазване на графика за изпълнение на строително-монтажните работи
Следене хода на строителството на обекта
Участие в избор на изпълнители
Техническа и финансова проверка на предложенията на изпълнителите
Контрол по разхода на материалите
Съставяне на отчети за ръководителя на фирмата

Нашият успешен кандидат има:
Висше образование в професионалното направление“Архитектура, строителство и геодезия“
Организационни и управленски умения, гъвкаво мислене
Опит като технически ръководител – минимум две години
Добро познаване:
на строителни технологии
на нормите и стандартите, прилагани в строителството в България
на проектната документация
на потенциални местни изпълнители
Компютърна грамотност - Word, Excel, Adobe, Acrobat

Нашата оферта:
Достойно заплащане
Конкурентни условия на труд
Петдневна работна седмица от 9:00 до 18:00
Възможна смесена форма на заетост (онлайн/офлайн)
Офис във Варна.
Възможност за професионално развитие в капанията
Очакваме вашето резюме с посочена очаквана заплата +359884627271

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

16.09.2024

Организация:

БАЛКАН АТЛАС ГРУПП

Повече информация за БАЛКАН АТЛАС ГРУПП може да получите ТУК