Снабдител доставчик

Фирма Варна Клиин Сървиз ООД , се занимава с търговия на професионални санитарни
консумативи и аксесоари за хигиена, търси шьофьор-доставчик за района на град София.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Шофьорска книжка категория B
- Минимум 5 год стаж
- Предимство е да живее в района на кв. Кремиковци или в близост (склада и офиса на фирмата се намират в кв. Кремиковци)

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Доставка на продукти на фирмата до клиенти по заявка
- Монтаж и демонтаж на диспенсъри за тоалетна хартия, кърпи за ръце и течен сапун
- Обслужва ароматизатори, подменя входни изтривалки

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

- Трудов договор и осигуровки;
- Бонуси;
- Служебен телефон;
- Работно време от 8:30 до 17:00 часа, 5 дневна работна седмица;
- Заплата твърда + % от оборота

Ще разглеждаме само документи, който отговарят на нашите изисквания.
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля, изпратете Вашето CV с
прикачена актуална снимка като кандидатствате по тази обява от бутона.

Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на Закона за защита на личните данни и се предоставят доброволно от всеки кандидат. Варна Клиин Сървиз ООД гарантира конфиденциалност на всички документи, които изпращате.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. За интервю ще се свържем само с одобрените кандидати.

За контакти: 0893 667 006

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Дата:

10.07.2017

Организация:

КЛИИН СЪРВИЗ 1 ООД

Повече информация за КЛИИН СЪРВИЗ 1 ООД може да получите ТУК