Лабораторен асистент

Описание

Търсим Лабораторен асистент.

Защо тази възможност е идеална за теб?

Лабораторният асистент тества и провежда експерименти с продукти, събира и анализира данни и документира резултати по строг начин.
Позицията активно си сътрудничи с други отдели, за да осигури прецизно завършване на проектите от началото до края.

Основни отговорности:

• Извършва физични и физикохимични анализи, тестове за стабилност и приложни тестове на съществуващи, нови и конкурентни продукти по отношение на аромати
• Участва в разработването и внедряването на нови тестови методи
• Сравнява проби със стандарти и спецификации
• Събира данни и параметри чрез провеждане на анализ на проби
• Обработва и съхранява резултати от проведените тестове при селекция на аромат
• Представя резултатите на колегите
• Отговаря за поддържката на склада за химикали, оборудването за R&D и зоните, използвани от лабораторията, в съответствие с указанията за безопасност
• Участва в проекти и задачи, възложени от колегите от отдела за R&D

Изисквания:

• 3+ години опит на лабораторна позиция
• Средно специално химическо образование е предимство
• Опит с MS Office - Word, Excel, PowerPoint
• Прецизно и навременно изпълнение на задълженията си
• Изпълнение на задачите по подробен и задълбочен начин
• Аналитично мислене
• Постоянство в работата

Ние предлагаме:

• Работа в бързоразвиваща се компания;
• Вътрешнофирмено обучение;
• Трудов договор при спазване на всички изисквания на трудовото и осигурително законодателство;
• Атрактивна бонусна схема;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.08.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК