Старши/а камериер/ка

Луксозен хотелски комплекс, изграден в модерен средиземноморки стил и разположен на самия бряг в кв. Юрта, гр. Свети Влас. Намира се само на 3км от центъра на най-големия курортен комплекс в България – Слънчев бряг и работи целогодишно.

Изисквания към кандидатите:

- Опит на позицията Старши/а камериер/ка
- Умение за работа в динамична среда и в кратки срокове;
- Умение за работа в екип;
- Отговорност към поставените задачи;

Задължения и отговорности:

- Контролира работния процес и следи за качеството на работа на камериерките;
- При необходимост работи заедно с другите камеиерки;
- Контролира правилното експлоатиране на работния инвентар;
- Проверява на дневна база всички стаи в хотела посредством ЧекЛист;
- Изготвя работен график за персонала на седмична/месечна база и следи за спазването му;
- Издава, приема и контролира прането на бельото посредством протоколи;
- Контролира зареждането на минибара и наличността му; води документацията за отчетност;
- Отговаря за правилното и безопасно използване на почистващите препарати и за наличностите; приготвя заявки към доставчик;
- Комуникира ежедневно с отдел Рецепция и Управител хотел, относно информацията, свързана с работния процес, пристигащи и заминаващи гости,и др;

Ние предлагаме:

Трудов договор с фирма " Айкомент" ЕООД
Осигурена квартира и храна
Целогодишна или сезонна работна заетост

Предоставената от Вас информация ще бъде защитена съгласно ЗЗЛД.
Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Свети Влас

Дата:

21.08.2024

Организация:

Лукреция СПА

Детайли за организацията:

Повече информация за Лукреция СПА може да получите ТУК