Машинен оператор в производство на медицински изделия- Благоевград

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда
Във връзка с развитие на дейността на наш клиент – лидер във фармацевтичната индустрия, ние търсим сериозни и мотивирани кандидати за позицията:

Машинен оператор в производство на медицински изделия

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Работа в утвърдена компания, лидер в производството на медицински изделия;
• Обучение;
• Сума за транспорт - 60 лв.
• Увеличен размер доплащане за нощен труд (2.50/1 час);
• Ваучери за храна - 100 лв;

РАБОТНИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ ВКЛЮЧВАТ:

• Работа на машина, произвеждаща детайли за медицински изделия.
• Поддръжка на използваното производствено оборудване.

ОТ ВАС СЕ ИЗИСКВА:

• ВЪЗМОЖНОСТ ЗА РАБОТА НА ТРИ СМЕНИ;
• Добра физическа форма;
• Предишен опит в производство е предимство.

Ако желаете да проверите тази възможност за кариерно развитие, моля, изпратете актуална автобиография и ние ще се свържем с Вас за повече информация.
Поверителността на Вашите данни е гарантирана! Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лицензен номер 382/29.11.2021 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК