ПОМОЩНИК-ФАРМАЦЕВТ

Описание

Търсим Помощник-фармацевт.

Основни отговорности:

*Консултиране на клиенти и отпускане на лекарствени продукти по и без предписание, както и хранителни добавки и медицинска козметика;
*Предоставяне на подробна информация за правилния прием на продуктите;
*Прием и проверка на доставки;
*Подреждане на стоките в аптеката и следене на наличности и сроковете на годност на
асортимента;
*Спазване на установените стандарти и политики за работа в обекта;

Изисквания:

*Магистърска степен по фармация;
*Високо ниво на отговорност и професионализъм;
*Желание за работа в екип;
*Добро познаване на регулаторните изисквания в сферата на фармацията;

Предлагаме:

*Отлично възнаграждение и бонуси;
*Гъвкаво работно време;
*Пакет допълнителни социални придобивки;
*Възможности за кариерно развитие и допълнителни обучения;
*Работа в приятна и подкрепяща среда;
*Възможности за професионално развитие – обучение и участия в семинари.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Фармация

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.08.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК