Техник кабелни мрежи

„Комюникейшън Консултинг “ ООД работи директно с един от водещите оператори на кабелни мрежи в Германия, с обхват от над три милиона домакинства. Във връзка с динамичното развитие на фирмата, търсим мотивирана личност за позицията – Техник кабелни мрежи с постоянна месторабота в Германия. Екипът в Германия е изцяло български

ОТГОВОРНОСТИ:
- Изграждане на кабелни трасета в закрити помещения, включително монтаж на оптични и/или коаксиални кабели, в ПВЦ тръби по указани маршрути
- Монтаж на малки по размер шкафове за абонатни елементи на стени в закрити помещения
- Монтаж на малки по размер ОДФ-и на стени на обособени за целта места
- Монтаж на кабелни скари
- Монтаж на захранващи и заземителни кабели, по предварително уточнени трасета
- Подмяна, при необходимост на абонатни елементи
- Спазване на графици за работа и указания на ръководния персонал
- Опазване на сградите, имуществото и материалите на всички участници в съответния проект
- Надлежна поддръжка и съхранение на предоставените инструменти и уреди за работа
- Ежедневен доклад към отговорника за проекта, за постигнатите резултати - по установена форма за отчет (Чек лист)

ИЗИСКВАНИЯ:
- Опит и познаване на инсталационни практики и материали в областта на кабелните мрежи
- Познание за типовете кабелни мрежи и елементи (FTTC, FTTB, FTTH, HFC)
- Готовност за работа в екип
- Добри комуникативни умения
- Шофьорската книжка
- Познания по немски език се счита за предимство

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Постоянна месторабота в Германия
- Трудов договор, социални и здравни осигуровки
- Настаняване
- Работно облекло
- Бонуси при изпълнени цели
- Платен годишен отпуск
- Въвеждащо обучение
- Работа в млад и амбициозен екип
- Служебен транспорт

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 4200 до 6000 лева на месец

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Дата:

19.06.2024

Организация:

Комюникейшън консултинг ООД

Повече информация за Комюникейшън консултинг ООД може да получите ТУК