Машинен оператор-шиене

Фирма "ЕМС Трейнинг Екуипмънт" ЕООД, със седалище гр. Благоевград, е специализирана в производстово на спортна екипировка. Търсим да назначим на длъжност "машинен оператор-шиене"
Цел на длъжността
Управление, контрол и работа на специални и универсални шевни машини, ушиване на различни по сложност изделия.
Описание на длъжността:
Дейности:
- подготвя за работа, настройва, проверява точноста и работи с шевната машина. Получава и зарежда с необходимите спомагателни материали шевната машина.
- следи за повредите в машината и за качеството на ушитите изделия.
- получава, установява, центова и съединява различните детайли.
- избира оптимален и безопасен режим на работа на шевната машина.
- изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Отговорности
- качествено ушиване/скрояване на предоставените изделия.
- спазване правилата за трудова и противо-пожарна безопасност.
- недопускане на вреди, настъпили от неизключени електрически уреди.
Изисквания за заемане на длъжността:
Образование: - основно, средно, средно-специално;
Лични качества:
Сръчност, лоялност, комуникативност;
Квалификация:
-Да познава начините за настройване, регулиране и експлоатация на шевните машини.
-Опит в работата на оверлог,покривна и права машина
-ОТК

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Фирма "ЕМС Трейнинг Екуипмънт" ЕООД, със седалище гр. Благоевград, е специализирана в производстово на спортна екипировка. Търсим да назначим на длъжност "машинен оператор-шиене" Цел на длъжността Управление, контрол и работа на специални и универсални шевни машини, ушиване на различни по сложност изделия. Описание на длъжността: Дейности: - подготвя за работа, настройва, проверява точноста и работи с шевната машина. Получава и зарежда с необходимите спомагателни материали шевната машина. - следи за повредите в машината и за качеството на ушитите изделия. - получава, установява, центова и съединява различните детайли. - избира оптимален и безопасен режим на работа на шевната машина. - изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността. Отговорности - качествено ушиване/скрояване на предоставените изделия. - спазване правилата за трудова и противо-пожарна безопасност. - недопускане на вреди, настъпили от неизключени електрически уреди. Изисквания за заемане на длъжността: Образование: - основно, средно, средно-специално; Лични качества: Сръчност, лоялност, комуникативност; Квалификация: -Да познава начините за настройване, регулиране и експлоатация на шевните машини. -Опит в работата на оверлог,покривна и права машина -ОТК

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1300 лева на месец

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

Александър Стамболийски 30

Дата:

23.10.2024

Организация:

ЕМС ТРЕЙНИНГ ЕКУИПМЪНТ ЕООД

Повече информация за ЕМС ТРЕЙНИНГ ЕКУИПМЪНТ ЕООД може да получите ТУК