Сътрудник Back Office с италиански език

Sutherland е голяма международна компания с над 30 годишна история. През 2008г отваря врати офисът в София като днес служителите на компанията надхвърлят 1700 души – млади, талантливи и динамични хора, които владеят 16 европейски езика и извършват клиентска и техническа поддръжка на най-високо професионално ниво за клиенти от цял свят. Офисите на компанията са вече 4 - два в София, един в Бургас и един във Варна.

В момента разширяваме нашия back office екип в София, поддържащ една от водещите световноизвестни онлайн платформи за пазаруване.

Изисквания:

∙ Познания по италиански език на ниво B1 или по-високо;
∙ Добро работно ниво на английски език;
∙ Добра компютърна грамотност;
∙ Организираност;
∙ Готовност за работа на смени

Основни задължения и отговорности:

∙ Разпределя различен тип текстове към съответните екипи;
∙ Предварително преглеждане на съдържание, преди да бъде публикувано онлайн;
∙ Следва процедурите, определени от клиента и компанията

Работата при нас предлага:

∙ Конкурентни заплати;
∙ Гъвкаво работно време;
∙ Отлични социални придобивки - пакет, включващ здравно осигуряване, животозастраховане, ваучери за храна, допълнителни средства за транспорт; VIP карта за отстъпки в магазини и ресторанти в търговския център, където се намира офиса;
∙ Атрактивна бонусна система;
∙ Обучение според водещи световни стандарти за най-високо качество на обслужване на клиентите и техническа поддръжка;
∙ Отлично разположение на офиса;
∙ Тийм Билдинг дейности.

Ако смятате тази възможност подходяща за Вас, моля изпратете вашето CV.

За възникнали въпроси относно позицията или статуса на кандидатурата Ви, може да се свържете с отдел ЧР на тел 02/892 68 69.

Информацията, предоставена от Вас е напълно защитена.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

район р-н Триадица бул.ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ No 82, ет. 1

Дата:

20.07.2017

Организация:

Sutherland

Детайли за организацията:

Повече информация за Sutherland може да получите ТУК