Оператор в Кол център

Описание

Ние сме Изи Консулт!
А откриването на правилните кандидати за нашите клиенти е водещият ни приоритет!
Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.
Нашият клиент - водеща компания за събиране на вземания, продължава да се разраства бързо. За това, ние от Изи Консулт се обръщаме към теб, така:

Искаш ли да усъвършенстваш своите комуникативни умения?
А да натрупаш опит в преговорите?
Какво ще кажеш да се превърнеш в специалист в предоставянето на креативни решения за нашите клиенти?

Как?

Твоите задачи са свързани с :

•Консултиране на клиенти и разговори по входяща и изходяща линия
•Отговаряне на клиентските запитвания по имейл
•Въвеждане и обработка на данни в специализиран софтуер

От теб очакваме само:

•Да имаш завършено средно образование
•Отлична компютърна грамотност и опит с MS Office
•Усет за правилна комуникация
•Добро владеене на английски език

Ние ти предлагаме:

•Възнаграждение обвързано с опита и представянето
•Пакет от допълнителни социални придобивки
•Работно време - от понеделник до петък
•Въвеждащо обучение и специализирани вътрешни обучения
•Приятна работна атмосфера в екип от интересни и динамични колеги
•Възможност за кариерно развитие

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.

Всички кандидатури ще бъдат преразгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Изи Консулт по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

25.07.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК