Оператор въвеждане на данни с Немски- София

Описание

Оператор въвеждане на данни с Немски
В HRS България вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща компания в сферата на автомобилната и индустриална логистика, разполагаща с над 150 офиса по света и над 13 000 служители.

Основни задължения:

• Обработва данни, счетоводни документи: фактури, профорни, дебит ноти и др.;
• Подготвя всички необходими финансови и счетоводни документи;
• Комуникира с партньори на немски език при нужда от корекция на въведените данни;
• Прави архив на въведените данни и съхранява архивните файлове по указания от работодателя начин;
• Отговаря за навременното изпълнение на задълженията си.

Основни изисквания:

• Добро владеене на немски (ниво: В1 - С1);
• Умения за работа в екип;
• Отлични комуникативни умения;
• Добра компютърна грамотност.

Нашето предложение:

• Отлично възнаграждение;
• Социален пакет, включващ: допълнително медицинско обслужване, ваучери за храна, мултиспорт карта и др.;
• Обучения и тиймбилдинг събития;
• Работа в корпоративна, международна среда;
• Стандартно работно време Понеделник- Петък от 09:00-18:00ч.;
• Възможности за развитие.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратите Вашата автобиография!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Staffing Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетoстта № 79/21.07.2014, валиден до 21.07.2019

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

03.04.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК