Фармацевт- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако сте мотивиран кандидат с желание за развитие във ФАРМАЦИЯТА
Имате предходен опит или сте завършили скоро обрзованието си
Ако сте позитивен човек, ориентиран към пациента, кандидатствайте СЕГА за позиция във вериага аптеки:

ФАРМАЦЕВТ

Mожете да изберете от възможни локации:
Овча купел, ул Любляна 38
Младост 2 Тмаркет
Оборище, до парка Заимов
Обект близо до метростанция Вардар

Описание на позицията:
Отлично индивидуално пациентско обслужване, с позитивен и професионален подход
Отпускане на лекарства по лекарско предписание и свободна продажба
Спазване на фирмените стандарти и процедури
Отпускане на лекарства по НЗОК

Изисквания:
Висше образование Магистър фармацевт/ Помощник-фармацевт е задължително
Отлични комуникативни и професионални умения
Желание за дългосрочна съвместна работа
Умения за консултиране на пациенти
Познаването на аптечната номенклатура е голямо предимство

Компанията предлага:
Възможност за дългосрочно кариерно развитие
Въвеждащо обучение
Гъвкаво работно време на график при общо мин. 168 работни часа
Конкурентно възнаграждение и бонусна система

Ако това предложение е предизвикало интерес във Вас, ще очакваме да ни изпратите Вашата професионална автобиография.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Фармация
Медицина

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК