РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП - ЛОГИСТИКА - Перник

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
В момента за наш клиент, водеща компания в сектор на хранителната индустрия, търсим отговорен, организиран и мотивиран кандидат за позицията:

РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП - ЛОГИСТИКА

Работните задължения включват:
Ръководи екип от специалисти отговарящи за доставките
При нужда подпомага оперативният процес на екипа
Изготвя анализи свързани с планирането на доставки
Следи наличности в складовото стопанство
Оптимизира процесите на работа в повереният му екип

Успешният кандидат притежава:
Опит в ръководенето на екип
Висше образование
Желание за работа на три смени
Опит на сходна позиция предимство
Основно владеене на Английски език
Много добро ниво на Excel
Добри аналитични способности и умения за решаване на проблеми

Защо да кандидатствате при нас?
Ще имате възможност за личностно и професионално развитие в международна компания
Конкурентно възнаграждение + бонус система
Възможност за развитие на собствен екип
Практиката ни е да установяваме дългосрочни работни взаимоотношения и да осигуряваме среда за непрекъснато развитие на кандидатите, с които работим

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Мениджмънт, бизнес развитие

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.02.2022

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК