ТЕХНОЛОГ - АВТОМОБИЛНА ИНДУСТРИЯ- София

Описание

Менпауър България - Вашият партньор за успешна кариера!

За наш клиент, специализиран в разработване и производство на електронни модулни системи приложими в автомобилната индустрия, търсим отговорен професионалист на позицията:

ТЕХНОЛОГ

Компанията предлага:
Отлично възнаграждение;
Много добри условия на труд;
Социален пакет;
Възможност за работа в компания – лидер в своя сегмент на пазара;
Възможност за професионално развитие.

Изисквания за позицията:
Висше образование: Електротехника/Електроника/Мехатроника;
Английски език;
Опит в производсво на електроника;
Познаване на ISO 9001:2008, ISO TS 16949, IPC и VDA стандарт;
Опитът със системите: Fuji NXT, Koh Young, Ekra, SMT Ovens - предимство;
Организационни умения и комуникативност при работа.

Основни отговорности:
Създава и адаптира програми на производствените машини;
Контролира и отговаря за настройването на оборудването;
Работи по стандарт IPC A-610;
Разработва предложения за подобряването на технологичното ниво в пр-вото;
Анализира разхода на суровини и материали.

В случай, че нашето предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата автобиография.

Менпауър България има лицензен номер №2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Строителство, Архитектура
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК