ТЕХНИК - ел. централи и мрежи-София

Менпауър България е световен лидер в създаването и предоставянето на услуги в сферата на човешките ресурси. Ние даваме възможност на нашите клиенти работодатели да бъдат конкурентни и печеливши в динамичния пазар на труда.

За наш лоялен клиент – световен доставчик на цялостни решения за покриви, покрити със слънчеви панели, търсим мотивиран професионалист, отговарящ за оперативно управление на обектите от механична и електрическа гледна точка, на позицията:

ТЕХНИК - ел. централи и мрежи

Отговорности:

Управление и координиране на дейностите по обекта (инсталиране/сглобяване, окабеляване);
Осъществяване на контрол и подкрепа на подизпълнители/монтажници;
Извършване на електрически измервания и измервания на обекта;
Управление на аспектите на безопасността и околната среда на обекта (индивидуални и колективни лични предпазни средства);
Програмиране и пускане в експлоатация на системата за наблюдение и на дисплеите;
Извършване на годишна поддръжка, включително почистване на покрива и панелите;
Инсталиране и проверка на кабелите;
Отстраняване на неизправности от разстояние или на място;
Изготвяне на доклади за инсталиране и пускане в експлоатация.

Изисквания:
Висше техническо образование;
Професионален опит на подобна позиция;
Опит в областта на фотоволтаичните централи - предимство;
Владее на английски език;
Възможност за ежедневни пътувания и командировки;
Умение за работа в екип;
Свидетелство за управление на МПС.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение;
Предизвикателна работа във водеща международна компания;
Професионална, екипна и подкрепяща работна среда;
Възможност да наблюдавате най-добрите практики и да развивате допълнително професионалните си познания.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 4900 до 5500 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.11.2023

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК